Ta strona nie byla aktualizowana od 2007 roku. Traktujcie ja jako archiwum.

Moja Fotografia

Moja fotografia Nie będę może rozstrząsał całej historii mojego fotografowania. Powiedzmy w skrócie, iż wróciłem do tematu w październiku roku 2005. Tutaj z góry dziękuję ojcu za opiekę nad moimi zmysłami foto - mam nadzieję, że nie zapuszczę się w jakieś mętne zakamarki a oko wypatrywać będzie ciekawych kadrów :)

Z tego miejsca chciałbym też podziękować JUBIemu - łazi ze mną po górach czasem, rzuca ciekawymi pomysłami, komentuje i krytykuje moje prace - dzieki temu również rozwijam się w temacie :)

Obecnie fotografuję głównie plenery górskie, miasto nocą oraz zwierzęta. Dorobek artystyczny prezentuję na tej stronie w sekcji Relacje z wypadów - im starsze zdjęcia tym troszkę gorsze.. widać jak pwoli nabieram wprawy ;)

Na temat sprzętu również słów kilka. W chwili obecnej posiadam dwa aparaty:

  • Lustrzanka: Nikon D70 + obiektyw Nikkor 24-85 f3,5-4,5 AF ED
  • Lustrzanka: Nikon F80 + Battery Pack MB16 + obiektyw Nikkor 24-85 f3,5-4,5 AF ED
  • Lustrzanka: Nikon F301 + obiektywy: Nikkor 28-85 Makro f3,5-4,5 oraz Nikkor 80-200 f3,5-4,5, filtry standard polar + UV (Hoya)
  • Kompakt: HP 735 (3,2mbpx, 3x zoom optyczny, 38.0 - 114.0 mm) - skradziony - już go nie mam :( - piętno dla *&^*^& złodziei

Zasadniczo z lustrzanką chodzę wszędzie - choć w momencie gdy dorwałem się do kompakta cyfrowego to zrezygnowałem z targania lustrzanki w Tatry zimą powyżej 2000 metrów - jednak każdy kilogram na tej wysokości czuć na plecach.

Na tej stronie również wrzuciłem linki do moich profili na portalach fotograficznych, na których to prezentuje swoje prace wiele różnego rodzaju ludzi - zapraszam do przeglądnięcia moich profili i oczywiście do napisania odpowiednich komentarzy :)

Jeśli masz zamiar zapoznać się z moimi fotografiami to zapraszam do działu Relacje z gór - tam zamieszczam póki co większość fotografii, które do tej pory wykonałem w górach.

Oczywiście zawsze jestem otwarty na wszelkie komentarze dotyczące tego co robię - dlatego też z góry dzieki za wszelkie opinie - czy to na tej stronie czy na jednej z wymienionych powyżej :)